Ballina / Magazina / Aquaman do t’i japë ‘jetë’ krijesës amfibe që sulmoi superheroin

Aquaman do t’i japë ‘jetë’ krijesës amfibe që sulmoi superheroin

Aquaman” do t’i japi jetë një spinoff-i të titulluar “The Trench”, i dedikuar krijesës amfibe që sulmoi superheroin në filmin e drejtuar nga James Wan.

Filmi do të ambientohet në një mbretëri nën sipërfaqen e ujit në zonën e Shpellës se Marianes, ku një grup banorësh gjendet i humbur në thellësinë e qytetit Atlantis, duke u zhvilluar në mostra të egra.

“Aquaman “ është një nga kampionët e arkëtimeve të “Warner Bros.”, falë 325 milionë dollarëve të fituar në SHBA dhe 784 milionë në nivelin ndërkombëtar./lapsi.al

Rekomanduar

Tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’: Vdes aktori gjatë xhirimeve

Një tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’. Një prej dublantëve ka rënë në tokë gjatë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *