Ballina / Magazina / Atletet futuriste: Starke hedh në treg modelin e ri që ndryshon ngjyrat në diell

Atletet futuriste: Starke hedh në treg modelin e ri që ndryshon ngjyrat në diell

Legjendari Starke, ose ndryshe atletet Converse, së shpejti do të vijnë në treg në një model futurist.

Ky model do të ketë aftësinë për të ndryshuar ngjyrën kur ekspozohet ndaj diellit, falë teknologjisë së pëlhurës që aktivizohet me dritën UV.

Këto atlete futuriste janë rezultat i bashkëpunimit mes Converse dhe Chinatoën Tregjet.

Kjo linjë e re e Stark u quajt Chuck 70.

Modeli i ri, i cili fillimisht do jetë në numër të kufizuar në treg, kthehet në të bardhë, në jeshile, rozë, portokalli, blu dhe e purpurt, kur ekspozohen ndaj rrezeve të diellit.

Rekomanduar

Tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’: Vdes aktori gjatë xhirimeve

Një tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’. Një prej dublantëve ka rënë në tokë gjatë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *