Ballina / Magazina / Bashkëshortja i kërkoi thjesht një foto/ Lorik Cana e befason me gjestin e tij (Foto)

Bashkëshortja i kërkoi thjesht një foto/ Lorik Cana e befason me gjestin e tij (Foto)

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica ndodhen me pushime dhe nuk mungojnë fotot interesante në profilet e tyre në “Instagram”.

Monica ka publikuar ditën e sotme disa fotografi, ku ka zbuluar se për të realizuar pozën perfekte, asaj i duhet të kalojë disa peripeci si dhe të përballet me refuzimin e Lorikut.

Teksa ndodhen në një jaht, Monica i ka kërkuar bashkëshortit që të bënin një fotot. Por e gjeni se çfarë bëri Cana?

Ish-kapiteni e mori me të mirë gruan e tij dhe më pas e hodhi në det. Mënyrën se si ndodhi e gjithë ngjarja, Monica e ka shpjeguar nëpërmjet postimeve në “Instastory” dhe është mjaft e bukur e për të qeshur.

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *