Ballina / Magazina / Bebe Rexha i fton te gjitha shqiptaret e famshme për bashkëpunim

Bebe Rexha i fton te gjitha shqiptaret e famshme për bashkëpunim

Ava Max është artistja që ka debutuar së fundi e iu bashkua karvanit të këngëtareve të suksesshme shqiptare me famë botërore. Rita, Dua, Bebe, Era janë emra të tjerë të njohur, që gëzojnë karrierë të suksesshme muzikore. Dhe është Bebe Rexha ajo ka kërkuar një bashkëpunim me Duan, Ritën dhe Avën, të cilin e ka bërë të ditur përmes një postimi në “Twitter”.

Ky mesazh i Bebes ka ngjallur reagime shumë pozitive te fansat, të cilët janë shprehur shumë të entuziazmuar nëse një gjë e tillë do të ndodhte. Por, në anën tjetër, ka pasur edhe të atillë që kanë kërkuar që pjesë e bashkëpunimit të jetë edhe Era Istrefi, tashmë emër i njohur ndërkombëtarisht./lapsi.al

Rekomanduar

Tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’: Vdes aktori gjatë xhirimeve

Një tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’. Një prej dublantëve ka rënë në tokë gjatë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *