Ballina / Magazina / Dua Lipa na prezanton me dy personat e saj të preferuar.

Dua Lipa na prezanton me dy personat e saj të preferuar.

Emri i Dua Lipës çdo ditë e më shumë po vazhdon të përmendet në botë.

Ajo sot është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të njohura, por 23 vjeçarja pas shumë angazhimeve nuk lë anash as jetën e saj private.

Në një fotografi që këngëtarja shqiptare ka publikuar së fundi shihet në përqafim të dy personave të saj më të dashur.

“Dy personat e mijë më të preferuar në gjithë botën” ka shkruar Dua derisa në krah ka motrën e saj, Rina dhe vëllain, Gjin.

Ndryshe, Dua vazhdimisht tregon për lidhjen që ka me familjen e saj dhe vendlindjen, Kosovën./lexo.com.al

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *