Ballina / Magazina / Enca “tërbon” rrjetin (Foto)

Enca “tërbon” rrjetin (Foto)

Ajo është këngëtarja që shkakton më shumë thashetheme në mediat rozë. Shpeshherë me klipet mjaft provokuese, por edhe fotot në rrjetet sociale.

 Po flasim për Enca Haxhian, këngëtarja që është gjithmonë në qendër të vëmendjes, pasi preferon të shkaktojë “tërmet” në rrjet, duke pozuar në pozicione provokuese dhe në shumicën e rasteve me bikini.

Por këtë herë edhe pse është veshur “trashë”, Enca i ka lënë pa frymë fansat e saj, duke ua ngacmuar sërish imagjinatën.

Siç thotë edhe shprehja “e kuqja tërbon demin”, Enca me dekolten e hapur të veshjes së saj të kuqe ka “tërbuar” rrjetin./TCH

Rekomanduar

13 orët më të mira për femra që ju mund ti bleni

Edhe në qoftë se ju keni  kohë për ta kontrolluar orën në iPhone tuaj, një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *