Ballina / Magazina / FOTO/ Jonida Maliqi prezanton motrën super yll

FOTO/ Jonida Maliqi prezanton motrën super yll

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Jonida Maliqi është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën private.

Mirëpo ditën e djeshme si rrallëherë Jonida ka postuar një foto të motrës së saj duke i kushtuar një dedikim.

“Gjysma ime me e mire”, shkruan Jonida për të motrën, Xhilda e cila duket si versioni bjond i këngëtares.

Madje të dy motrat mesa duket janë fashionista pasi edhe Xhilda shfaqet e veshur shumë moderne.

Jonida ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me motrën e cila jeton jashtë vendit gjë që e ka treguar në shumë intervista.

Image

Image

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *