Ballina / SPORT / FOTO/ Njihu me tifozen më të ‘zjarrtë’ të Juventusit

FOTO/ Njihu me tifozen më të ‘zjarrtë’ të Juventusit

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft të “nxehta”.

Së fundi Valentina ka një set që të “lë pa frymë”, duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.

Rekomanduar

Strakosha, zëvendësues i De Geas te Unitedi?

Portieri i Lazios, Thomas Strakosha është duke shkëlqyer me fanellën e klubit italian që prej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *