Ballina / Magazina / FOTO/ Rihanna gjen sozinë e vetë dhe shokohet nga ngjashmëria e pabesueshme

FOTO/ Rihanna gjen sozinë e vetë dhe shokohet nga ngjashmëria e pabesueshme

Një vajzë e vogël brenda ditës është bërë e famshme në Instagram për shkak të ngjashmërisë së madhe që ka me këngëtaren Rihanna.

Kanë qenë fansat e Rihannës që kanë zbuluar ngjashmërinë e më pas foton e vogëlushes e ka postuar edhe vetë këngëtarja.

“Për pak sa nuk më ra telefoni, si ka mundësi?”, shkruan Rihanna.

Snoop Dogg i bëri komentin më epik Rihannës duke i shkruar: “Kur u bëre me fëmijë ti?”.

Sozia e Rihannës quhet Bria dhe është vetëm 7 vjeç.

Image

Image

 

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *