Ballina / Magazina / Jennifer Lopez, më në formë se kurrë në moshën 49-vjeçare (FOTO)

Jennifer Lopez, më në formë se kurrë në moshën 49-vjeçare (FOTO)

Jennifer Lopez është më në formë se kurrë falë stërvitjes së përditshme që bën me të dashurin e saj Alex Rodriguez.

Frytet e palestrës, këngëtarja dhe aktorja e famshme i tregoi në një set fotografik për revistën “Harper’s Bazaar”./TCH

Rekomanduar

Tenori shqiptar i skenave botërore dikur pjesë e UÇK: Ushtar në luftë, ushtar në paqe

Tenori shqiptar i skenave botërore, Ramë Lahaj, ka zbuluar se para 20 viteve ka qenë ushtar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *