Ballina / SPORT / Juventusi synon Rabiot dhe Ramsey

Juventusi synon Rabiot dhe Ramsey

Juventusi ka mesfushorin e PSG Adrien Rabiot dhe mesfushorin e Arsenalit Aaron Ramsey në listën e tyre të blerjeve të verës, sipas Tuttosport.

Kampionët e Serie A ende shpresojnë të nënshkruajnë me Emre Can si lojtar i lirë, por kanë filluar të shohin alternativa nëse kjo marrëveshje nuk realizohet.

Nëse lojtari i Liverpoolit nuk përfundon në Torino, atëherë Zonja e Vjetër mund të shikojë në Paris ose Londër për zëvendësimin e tij.

Rekomanduar

Betis realizon çudinë e vitit, blen “yllin” e Lyon

Në Sevilje e merrnin me shaka, bënin baste dhe batuta, kishte edhe sulme ndaj klubit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *