Ballina / Magazina / Kejvina Kthjella shpërndan disa FOTO mjaft shqetësuese dhe të gjithë po pyesin çfarë ka ndodhur

Kejvina Kthjella shpërndan disa FOTO mjaft shqetësuese dhe të gjithë po pyesin çfarë ka ndodhur

U shkruajt gjatë në mediat rozë muajin e kaluar për largimin në mes të sezonit të velinës  “Xing me Ermalin’ Kejvina Kthella.

U tha se velina do të largohej për në shtetin fqinj Itali ku dhe aty jetonte prej vitesh dhe se shumë shpejt do ta shihnim në një televizion të fuqishëm italian.

Aktualisht Kejvina ndodhet në Itali dhe ditën e djeshme i ka habitur të gjithë me disa  postime ku shihet e mërzitur.

“Jeni falsë, stuhi pa bubulllima, shtireni se jeni mendimtare por jeni bisha pa zemër”, shkruhet në postimin e Kejvinës.

“E bukura është se jeni gjithçka kritikoni”, shkruhet në një tjetër postim mirëpo modelja nuk e ka bërë të ditur kush person e ka zhgënjyer.

ImageImage

Image

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *