Ballina / Magazina / Këngëtarja që do ta ‘pushtojë’ festivalin ‘Sunny Hill’ shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Këngëtarja që do ta ‘pushtojë’ festivalin ‘Sunny Hill’ shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Këngëtarja e famshme është zhveshur para pasqyrës.

Këngëtarja e njohur amerikane, Miley Cyrus, i ka publikuar disa foto të reja në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur gjysmë e zhveshur në bikini ndërsa bartë zyre dielli në një ambient të mbyllur. Në njërë fotografi Miley shihet edhe me xhaketë të zbërthyer.

Kujtojmë se ajo do të jetë pjesëmarrëse në festivalin ‘Sunny Hill’. Këtë e ka konfirmuar Dua Lipa nëpërmjet një postimi në Instagram në të cilën shihet Miley duke e përmendur Kosovën.

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës, Sunny Hill Festival këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht. Vitin e kaluar, Sunny Hill Festival mblodhi rreth 50,000 njerëz për tri ditë dhe net rresht pandërprerë, ndërsa këtë vit pritjet janë që ky numër i pjesëmarrësve të rritet edhe më shumë.

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *