Ballina / Magazina / Khloe Kardashian planifikon fëmijën e saj të dytë (Foto)

Khloe Kardashian planifikon fëmijën e saj të dytë (Foto)

Ylli 34-vjeçar postoi disa fotografi mahnitëse në Instagram që janë marrë brenda një avioni privat.

Khloe Kardashian tregoi figurën e saj në një kostum leopardi, vetëm shtatë muaj pasi lindi fëmijën True Thompson, transmeton KosovaPress.

Këto fotografi janë postuar pasi raportimit të revistës UsWeekly se Khloe po përpiqet të mbetet shtatzënë për herë të dytë me të dashurin e saj Tristan Thompson.

“Ata po përpiqen të kenë edhe një tjetër fëmijë. Ajo ende nuk është shtatzënë, por ata janë duke u përpjekur në mënyrë aktive. Khloe i pëlqen të jetë nënë. Ajo dëshiron që True të ketë edhe një motër”, ka thënë një burim pranë çiftit.

Rekomanduar

Humbin stolitë në vlerë 3.5 milionë euro të dedikuara për Rita Orën

Gruaja e cila po barte stoli në vlerë 3.5 milionë euro dhe të cilat shtëpi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *