Ballina / Magazina / Lautaro Martinez, po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij

Lautaro Martinez, po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij

Pas një sezoni mjaft të lodhëshëm në aspektin profesional ku shkoi deri në gjysmë-finale me skuadrën e Argjentinës. Lautaro Martinez, tani më po i kushton pak kohë dhe vetes, ai është duke shijuar pushimet së bashku më të dashurën e tij bukuroshe, Agustina Gandolfo.

Çifti ka preferuar relaksimin në det dhe dashurinë që kanë për njëri-tjetrin e ndajnë me fansat e tyre në rrjetet sociale.

“Dashuria e jetës sime”, shkruan Agustina në Instagram, ndërsa në foton e postuar shfaqen duke shkëmbyer puthje pasionante…

ImageImageImageImageImage

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *