Ballina / SPORT / Mbrojtësi i Liverpoolit mbërrin sot në Itali për të firmosur me klubin e Serie A

Mbrojtësi i Liverpoolit mbërrin sot në Itali për të firmosur me klubin e Serie A

Liverpooli ka arritur marrëveshje për ta shitur Ragnar Klavanin te Cagliari për 3 milionë euro.

Lojtari pritet të mbërrijë sot në Itali për t’i kompletuar testet mjekësore dhe për ta nënshkruar kontratën e tij që pritet të jetë dyvjeçare./syri.net/

Rekomanduar

Betis realizon çudinë e vitit, blen “yllin” e Lyon

Në Sevilje e merrnin me shaka, bënin baste dhe batuta, kishte edhe sulme ndaj klubit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *