Ballina / BOTA / Një kaktus Saguaro thyen xhamin e makinës në Arizona

Një kaktus Saguaro thyen xhamin e makinës në Arizona

Në Arizona një shofer shpëtoi nga një aksident i çuditshëm me vetëm disa plagë të lehta, pasi që thuhet se u përplas me një kaktus Saguaro i cili hyri tej përtej xhamit të parë të makinës së tij duke e mbushur brendësinë e makinës plot me gjemba madje duke rrezikuar seriozisht jetën e tij.

Pak para orës 9:30 të mëngjesit, zyrtarët u njoftuan për një aksident në zonën e Alpinës Catalina në Arizona.

Departamenti i Sheriffit të Qarkut Pima raportoi se dikush thirri dhe tha se një shofer kishte manovruar keq dhe kishte goditur një kaktus.

Rekomanduar

Skenë horror, rrokullisja drejt vdekjes, 17 të vdekur dhe 50 të plagosur

Një aksident me pasojë vdekjen e të paktën 17 personave dhe plagosjen e 50 të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *