Ballina / SPORT / PSG thyen kundërshtarët, ofron Neymar për Pogba

PSG thyen kundërshtarët, ofron Neymar për Pogba

Pogba ka kërkuar largimin nga Manchester United dhe ekipi anglez ka rënë dakord për ta lënë të lirë francezin.

Në garë janë Juventus që kërkon ta rikthejë në Seria A dhe Real Madrid. Tashmë interes ka shfaqur edhe PSG. Ndryshe nga dy ekipet e tjera PSG ka surprizuar me ofertën që pritet ti bëjë Manchester United.

Sipas mediave në angli PSG është gati të shkëmbejë Neymar me Pogba. Kjo mund ti thyente dy kandidaturat e tjera, Juventus dhe Real Madrid pasi një ekip e ka shumë të vështirë të mos pranojë Neymar në ekip.

Situata e Pogbas është shumë interesante dhe po merr vëmendjen mediatike nga interesi që kanë shfaqur ekipet e mëdha./Top Channel

Rekomanduar

Betis realizon çudinë e vitit, blen “yllin” e Lyon

Në Sevilje e merrnin me shaka, bënin baste dhe batuta, kishte edhe sulme ndaj klubit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *