Ballina / SPORT / Reali kërkon zëvendësuesin e Ronaldos, Mbappe-Neymar marrin këtë vendim zyrtar

Reali kërkon zëvendësuesin e Ronaldos, Mbappe-Neymar marrin këtë vendim zyrtar

“Neymar dhe Kylian Mbappe janë të dy të vendosur të qëndrojnë tek Paris Saint-Germain”.

Kështu ka thënë drejtori sportiv i klubit francez, Luis Fernandez i cili në këtë mënyrë ka hedhur poshtë të gjitha lajmet për një transferim të mundshëm te Reali i Madridit, shkruan “Goal”

“Neymar ka vendosur të qëndrojë në Paris Saint-Germain,” tha ai, duke shtuar më vonë se “edhe Mbappe do të qëndrojë të paktën edhe një sezon te PSG-ja”.

Reali i Madridit është duke kërkuar zëvendësuesin e Ronaldos që u largua drejt Juventusit./lexo.al/

Rekomanduar

Betis realizon çudinë e vitit, blen “yllin” e Lyon

Në Sevilje e merrnin me shaka, bënin baste dhe batuta, kishte edhe sulme ndaj klubit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *