Ballina / Magazina / Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta sjellin këngën e re “R.I.P”

Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta sjellin këngën e re “R.I.P”

Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta kanë publikuar projektin e ri muzikor.
“R.I.P”, titullohet kënga e tyre e re që në shqip do të thotë ‘Prehu në paqe’, projekt ky i realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Në këtë projekt, këngëtarja shqiptare është mysafire por duket tejet e veçantë, e cila po ashtu realizon edhe një performancë të mahnitshme.

“Shumë e lumtur me qenë pjesë e  RIP/ me të mrekullueshmet Sofia Reys dhe Anitta, prehu në paqe BS❤️Faleminderit të gjithëve për përkrahje”, ka shkruar Rita në Instagram.

Ky projekt është mjaft unik dhe në videon e mëposhtme mund ta vlerësojini vetë më së miri. /Lajmi.net/

Rekomanduar

I thanë se po kopjon Oriola Marashin, përgjigjet kështu Kejvina Kthella

Kejvina Kthella së fundmi kishte pozuar për brendin e njohur ‘Guess’. Kejvina Kthella ditë më …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *