Ballina / Magazina / Sylvester Stallone dhe artisi i njohur shqiptar bëhen bashkë në një FOTO

Sylvester Stallone dhe artisi i njohur shqiptar bëhen bashkë në një FOTO

Tenori i njohur, Ramë Lahaj, vazhdon të shijojë suksese të shumta në arenën ndërkombëtare.

E së fundi ai është parë nën shoqërinë e aktorit të njohur, Sylvester Stallone.

Duke i rastisur të udhëtojë shpesh për interpretimet e tij, jo të paktat janë rastet kur Lahaj ka shansin të takohet me emra të njohur të Hollywoodit.

Së fundmi, ai ka pasur fatin të takohet me aktorin e madh, Sylvester Stallone.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke pozuar krah aktorit me famë ndërkombëtare.

“Përshëndetje nga Los Angeles”, ka shkruar tenori në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e tij.

Image

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *