Ballina / Magazina / Tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’: Vdes aktori gjatë xhirimeve

Tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’: Vdes aktori gjatë xhirimeve

Një tjetër tragjedi në ‘Fast & Furious’. Një prej dublantëve ka rënë në tokë gjatë xhirimeve, dhe ka mbetur në koma.

Pas vdekjes së protagonistit Paul Walker në vitin 2013 për shkak të një aksidenti me makinë, ditën e djeshme gjatë xhirimeve të filmit të ri, Dublanti i Vin Diesel Joe Watts ka rënë nga një lartësi 9 metra dhe ka përfunduar në koma.

Joe Watts u transportua menjëherë në spital në gjendje të rëndë shkruan The Sun.

Ekipi i xhirimeve ka shprehur keqardhjen dhe thuhet se Diesel ka shpërthyer në lot kur e ka parë dublantin e tij në atë gjendje.

Joe Watts është i njohur në Hollywood, pasi rolet e tij si dublant janë të shumta./gazetametro

Image

Rekomanduar

Trendi me flokë të shkurtër/Mirupafshim flokë të gjatë edhe për Eleni Foureira

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po shijon së fundmi suksesin e bashkëpunimit me Claydee, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *