Ballina / SPORT / VIDEO/ Dita e parë e Shaqirit te Liverpooli, ja pamjet…

VIDEO/ Dita e parë e Shaqirit te Liverpooli, ja pamjet…

Xherdan Shaqiri është futbollisti më i ri i Liverpoolit.

“Ylli” me origjinë shqiptare u largua nga Stoke City dhe nënshkroi me gjigantin britanik.

Faqja e “The Reds” ka publikuar videon e ditës së parë të Shaqirit. Nga testet mjekësore, takimi me bashkëlojtarët, trajnerin deri te prezantimi./lexo.al/

Rekomanduar

Panik në Real-Arsenal/ Asensio dëmtohet rëndë dhe dërgohet urgjentisht në spital

Marco Asensio ishte futbollisti më i mirë në fushë e lojës për ato pak minuta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *