Ballina / SPORT / Ylli i madh largohet nga Arsenali pa asnjë cent

Ylli i madh largohet nga Arsenali pa asnjë cent

Arsenal po merr një vendim befasues.

Arsenal po e largon Dani Welbeckin si lojtar të lirë.

Skuadra londineze nuk ka interesim që t’i vazhdoj kontratën sulmuesit anglez.

Arsenal i ka bërë me dije Welbeckit se nuk llogaritë në planet e tij, andaj është i lirë që të largohet nga skuadra.

Anglezi tashmë ka marrë një numër të madh ofertash, andaj do të largohet pa asnjë cent

Rekomanduar

Zyrtare: Lippi rikthehet te ish-skuadra e tij

Ish-trajneri i Juventusi dhe Italisë, Marcello Lippi është riemëruar në krye të përfaqësueses kineze. Lippi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *