Ballina / Magazina / ZYRTARE/ Johnny Depp s’do të jetë më Jack Sparrow në filmin e ri të sagës “Pirates of the Caribbean”

ZYRTARE/ Johnny Depp s’do të jetë më Jack Sparrow në filmin e ri të sagës “Pirates of the Caribbean”

Johnny Depp nuk do të jetë më Jack Sparrow në filmin e ri të sagës “Pirates of the Caribbean”, që do të realizohet nga “Disney”. 55-vjeçari ka interpretuar protagonistin e këtij filmi në pesë projekte, nga viti 2003 deri në vitin 2017.

Pas këtij lajmi të keq për fansat, vjen një i mirë. Raportohet se skenaristi i filmit të parë, Terry Rossio, do të merret me historinë e këtij projekt të ri. Skenaristët Rhett Reese e Paul Wernick braktisën zyrtarisht punën për ribërjen e “Pirates of the Caribbean”, gjë që çoi “Disney” të merrte në konsideratë edhe mosrealizimin e filmit./javanews/

Rekomanduar

Humbin stolitë në vlerë 3.5 milionë euro të dedikuara për Rita Orën

Gruaja e cila po barte stoli në vlerë 3.5 milionë euro dhe të cilat shtëpi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *